0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Fillon viti i ri shkollor në Greqi – me prani fizike dhe nën protokolle të rrepta të shëndetësore

Nën protokolle të rrepta  shëndetësore që parashikonin dokumentet lidhur me Kovid-19, si për nxënësit ashtu edhe për mësuesit dhe profesorët obligohet përdorimi i maskës, prej sot me prani fizike, fillon viti i ri shkollor në Greqi, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle