0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Fillon skijimi gjatë natës në Ski qendrën “Kodra e Diellit”

Prej sonte, për herë të parë këtë sezon fillon skijimi gjatë natës në Ski qendrën "Kodra e Diellit". Skijimi gjatë natës organizohet të premten dhe të shtunën, nga ora 19:00 deri në ora 22:00. Çmimi i biletës është 700 denarë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle