0_Magazinë.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Fillon shpërndarja e materialit të besueshëm zgjedhor nëpër KKZ

Komisioni shtetëror zgjedhor (KSHZ) sot nga shtypshkronja “Kiro Dandaro” në Manastir do të fillojë me shpërndarjen dhe parashtrimin e  materialit të besueshëm zgjedhor në 80 komisionet komunale zgjedhore dhe Komisionit komunal zgjedhor të Qytetit të Shkupit për zgjedhjet lokale që do të mbahen të dielën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle