0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Fillon rikonstruimi i Bit Pazarit

Tregu i Shkupit SHA Shkup do ta fillojë rikonstruimin e plotë të Bit Pazarit. Me pamjen e re dhe kapacitetin e rritur, qendra e rinovuar e Bit Pazarit, siç paralajmërohet, duhet të rritet në tregun më të madh në shtet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle