0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQVideo SQ

Fillon rikonstruimi i Bit Pazarit (drejtpërdrejtë)

Kryeministri Zoran Zaev,  zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie midis Bashkësive, Artan Grubi, kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov, kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu, si edhe drejtori të përgjithshëm i Tregut të Shkupit SHA Shkup, Mlladen Dame kanë fjalime me rastin e hapjes së investimit të ri të Tregut të Shkupit SHA Shkup, për rikonstruimin e plotë të Bit Pazarit.

Shkup, 3 shtator 2021 (MIA) –  Kryeministri Zoran Zaev,  zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie midis Bashkësive, Artan Grubi, kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov, kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu, si edhe drejtori të përgjithshëm i Tregut të Shkupit SHA Shkup, Mlladen Dame kanë fjalime me rastin e hapjes së investimit të ri të Tregut të Shkupit SHA Shkup, për rikonstruimin e plotë të Bit Pazarit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle