0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQ

Fillon regjistrimi i popullsisë, familjeve dhe apartamenteve

Regjistrimi i Popullsisë, Familjeve dhe apartamenteve fillon sot në 50 rajone të regjistrimit në Maqedoninë e Veriut. Operacioni statistikor fillon zyrtarisht këtë mëngjes në orën 8 të mëngjesit dhe do të zgjasë deri më 30 shtator, kur do të zgjasë edhe regjistrimi online i diasporës, i cili filloi më 1 mars. Deri më tani, janë regjistruar afërsisht 191,000 qytetarë në diasporë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle