0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Fillon projekti për avancimin e digjitalizimit në vend

Fillimi i projektit që synon promovimin e digjitalizimit të Maqedonisë së Veriut, i cili zbatohet me mbështetje financiare nga Estonia dhe SHBA-ja, zyrtarisht u shënua në takim me zëvendëskryeministrin për çështje evropiane Nikolla Dimitrov me ekipi nga Qendra estoneze për zhvillim ndërkombëtar dhe përfaqësues të ambasadës amerikane në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle