0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Fillon periudha e provimit të gushtit të maturës shtetërore

Maturantët e vitit akademik 2021/2022 të cilët nuk e kanë kaluar maturën shtetërore në sesionin e provimit të qershorit ose nuk e kanë mbaruar plotësisht, sot dhe të premten (12 gusht) do t'i nënshtrohen dy provimeve eksterne në periudhën e provimeve të gushtit dhe të premten.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle