0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Fillon pastrimi i lindanit nga deponia e vogël në OHIS

Fillon pastrimi i lindanit nga deponia e vogël në fabrikën e mëparshme “OHIS”, paralajmërojnë nga Ministria e Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle