0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQVideo deklaratë SQ

Fillon pastrimi i lindanit nga deponia e vogël në “OHIS”

Në rrethin e fabrikës së mëparshme “OHIS”, sot filloi procesi i pastrimit të lindanit dhe izomereve të tij.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle