0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Fillon ndërtimi i ujësjellësit në Koliçan të Poshtëm në komunën e Studeniçanit

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi i shoqëruar nga deputetët Izet Mexhiti dhe Ismail Jaoski dhe zyrtarë tjerë të BDI-së ka vizituar sot fshatin Koliçan i Poshtëm në komunën e Studeniçanit për të mbikëqyrur nga afër procesin e filluar të ndërtimit të rrjetit të ujësjellësit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle