0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Fillon monitorimi i raportimit mediatik për zgjedhjet lokale 2021

– Agjencia për Shërbime Mediatike Audio dhe Audiovizuele njoftoi se prej nesër fillon me monitorim të raportimit mediatik zgjedhor të transmetuesve për zgjedhjet lokale të vitit 2021.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle