0_Sport,Portal SQBasketboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Fillon kampionati i 41-të evropian në basketboll

Prej sot deri më 18 shtator në Çeki, Gjeorgji, Itali dhe Gjermani do të luhet Eurobasket 2022. Ky është kampionati i 41-të kontinental në të cilin marrin pjesë 24 reprezentacione të ndara në katër grupe.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle