0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKronikë SQKronikë.portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Fillon gjykimi kundër Rashkovskit dhe gjashtë personave për rastin “Softuer”

Fillon gjykimi kundër ish-sekretarit të përgjithshëm të Qeverisë, Dragi Rashkovski dhe gjashtë personave lidhur me furnizimin ilegal të softuerit dhe larje parash. Procesin gjyqësor do ta udhëheq gjykatësja Fanka Jançuleva Mihailovska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle