0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Fillon fushata “Vendos ngjyrë në ekonominë gri”

Me ngjyrosje simbolike instalim gri i vendosur në sheshin "Maqedonia" në Shkup sot ishte  emëruar fillimi i fushatës "Vendos ngjyrë në ekonominë gri", qëllimi i së cilës është të ngritet  vetëdija te qytetarët për  pasojat e subjekteve ekonomike të paregjistruara dhe të nxitet zvogëlimi i ekonomisë gri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle