0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Fillon fushata për Zgjedhjet lokale 2021

Fushata zgjedhore për Zgjedhjet lokale 2021 të caktuara për më 17 tetor fillon sot dhe do të zgjasë 20 ditë, përkatësisht deri në 15 tetor në mesnatë. Partitë politike dhe kandidatët e pavarur  tashmë i paralajmëruan aktivitetet e tyre në fushatë edhe pse pjesa më e madhe e kandidatëve për kryetarë të komunave dhe këshilltarë në muajt e fundit tashmë patën takime joformale me qytetarët dhe prezantimin e programeve të veta në rrjetet sociale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle