Ballkan SQBallkan.portal SQ

Fillon forumi ministror BE- Ballkani Perëndimor

- Ministrat e Drejtësisë dhe të Punëve të Brendshme të vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe përfaqësues të Bashkimit Evropian do të marrin pjesë në tubimin treditor që sot fillon në Bërdo të Kranjës, në Slloveni.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle