0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Fillon Forumi Ekonomik dhe Financiar në Shkup, folës kryesor nobelisti Poll Krugman

- "Ruajtja e rritjes në kohë të pasigurisë dhe pastaj" është tema e Forumit Ekonomik dhe Financiar të Shkupit (FEFSH) të këtij viti, që do të mbahet sot dhe nesër, në organizim të Ministrisë së Financave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle