0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQ

Fillon debati në Kuvendit rreth Projektbuxhetit për vitin 2022

Në Kuvend sot duhet të fillojë debati rreth Projektbuxhetit  për vitin 2022. Sipas publikimit në ueb faqen e Kuvendit, Projektbuxheti është vendosur në rend dite të Komisionit kuvendor për financim dhe buxhet të caktuar për në ora 11, ndërsa pastaj duhet të shqyrtohet edhe në Komisionin juridiko-ligjdhënës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle