0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQShkup SQZgjedhjet Lokale 2021

Fillon aktiviteti në terren “Zero qen endacak në Çair”

Qentë endacak në komunën e Çairit do të tubohen, evidentohen dhe do të vaksinohen nga ekspertët e shoqatës ‘Happy Shelter’. Çka më tepër, nga përvojat e deri më tanishme, qenët e tubuar kanë kushtet e nevojshme për të qëndruar në këtë qendër dhe me vonë të adoptohen.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle