0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMKD-AL SQ

Fillon aksioni për pastrim të përgjithshëm në komunën e Gazi Babës

Gjatë ditës së sotme, Qyteti i Shkupit dhe Ndërmarrjet publike të qytetit do të fillojnë aksionin për pastrimin e përgjithshëm të komunës Gazi Babë të Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle