0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Fillojnë me punë spitali modular pranë Klinikës Infektive, reparti infektiv në SPQ “8 Shtatori” dhe tre qendra triazhi

Prej sot fillojnë me punë spitali modular pranë Klinikës për sëmundje infektive,  reparti infektiv në SPQ "8 Shtatori", një qendër shtesë triazhi i Institutit për TBC dhe dy qendra triazhi  në suaza të Shtëpisë Shëndetësore, me siguri do të jenë poliklinikat "Jane Sandanski" dhe "Gjorçe Petrov". Është bërë orari i mjekëve dhe sipas atij sistemi  në komunikim të përhershëm të cilin e kemi do të ridërgohen pacientët me qëllim që t'u jepet trajtim adekuat spitalor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle