0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Filloi votimi për zgjedhjet lokale, votojnë të sëmurët, të pafuqishmit, personat me Kovid-19, të burgosurit

- Votimi në Zgjedhjet Lokale 2021 fillon sot me votimin e të sëmurëve, të pafuqishmëve dhe personave me Kovid-19 dhe në vetizolim aplikimet e të cilëve janë pranuar nga komisionet komunale zgjedhore, të burgosurit, personat në paraburgim, në shtëpitë e të moshuarve dhe personat e zhvendosur brenda vendit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle