Basketboll SQSport SQ

Filloi votimi për NBA ALL-STAR ndeshjen në vitin 2022

Këtë fundjavë silloi votimi i NBA ALL-STAR ndeshjen në vitin 2022. Votimi do të jetë i hapur deri më 22 janar të vitit 2022. Rezultatet preliminare do të publikohen tre herë: 6 janar, 13 janar dhe 20 janar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle