0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Filloi votimi në të gjitha vendvotimet në Tetovë

Në të gjitha vendvotimet në komunën e Tetovës ka filluar votimi në orën 7 dhe zhvillohet pa probleme gjatë orës së parë, informojnë nga Komisioni Komunal Zgjedhor (KKZ) Tetovë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle