Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Filloi viti i ri shkollor në Shqipëri

ër më shumë se 480.000 nxënës të shkollave fillore dhe të mesme në Shqipëri sot filloi viti shkollor 2021/2022. Për herë të parë në bankat shkollore u ulën rreth 30.000 nxënës të klasës së parë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle