0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Filloi tregimi “Premium” – produktet më të mira vendore në shitoret lokale të Shkupit

Hyrja e shtrenjtë në zinxhirët e tregut dhe mungesa e interesit për bashkëpunim me prodhues të vegjël, ishte arsyeja pse 11 kompani familjare vendase vendosën të bashkohen dhe t'i plasojnë bashkërisht produktet e tyre nën markën "Premium".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle