0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Filloi trajnimi i instruktorëve në teren në Kërçovë

– Në Kërçovë prej sot filloi trajnimi treditor i instruktorëve në teren për regjistrimin e popullatës, amvisërive dhe banesave. Testohen 13 kandidatë të cilët realizuan rezultate më të mira në testimin e bërë javën e kaluar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle