0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Filloi takimi i Zaevit dhe Gashit për përfshirje të Alternativës në Qeveri (video)

Në Klubin e deputetëve në Shkup sot pasdite filloi takimi i kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të Alternativës, Afrim Gashi për përfshirje të partisë në Qeveri dhe shumicën parlamentare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle