0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë Botë

Filloi takimi i jashtëzakonshëm i liderëve të NATO-s

Liderët e vendeve anëtare të NATO-s së bashku me partnerët nga Suedia, Finlanda dhe BE-ja e filluan takimin e jashtëzakonshëm kushtuar Ukrainës, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle