0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Filloi Shkolla e 12-të ndërkombëtare për liderë të rinj të ish-presidentit Gjorge Ivanov

Shkolla e 12-të ndërkombëtare për liderë të rinj të ish-presidentit të shtetit Gjorge Ivanov filloi mbrëmë. Në të marrin pjesë dyzet pjesëmarrës dhe pesëmbëdhjetë ligjërues nga vendi dhe nga jashtë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle