0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Filloi seanca e Këshillit Konsultativ për Siguri Kombëtare, të thirrur nga presidenti bullgar

Filloi mbledhja  e Këshillit Konsultativ për Siguri Kombëtare të presidentit të Bullgarisë, Rumen Radevit në të cilën, transmeton korrespondenti i MIA-s nga Sofja, temë kryesore është "Integrimi i Ballkanit Perëndimor në BE, roli i Maqedonisë së Bullgarisë në zgjerimin e BE-së dhe në procesin e stabilizimit dhe asocimit me Republikën e Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërinë".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle