0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Filloi rregullimi i bregut të lumit Shkumbin me mjete nga programi TAV

Në Tetovë filloi rregullimi i bregut të lumit Shkumbin për çfarë komuna mori mjete nga programi i kompanisë TAV. Me këto mjete duhet të ndërtohet shtigje për këmbësorë, kënde për fëmijë, pajisje dhe ndriçim urban.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle