Ballkan SQBallkan.portal SQ

Filloi regjistrimi i dëmeve nga zjarri në pjesën veriore të rajonit grek Atika

– Përfaqësues të Ministrisë së Transportit dhe Infrastrukturës së Greqisë, prej sot filluan me regjistrimin në teren të dëmeve të shkaktuara nga zjarri në pesë komuna në pjesën veriore të rajonit të Atikës, rajonin më të gjerë të Athinës, informon korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle