Kultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQ

Filloi procesi i revitalizimit të BNU “Shën Klimenti i Ohrit”

Biblioteka Nacionale dhe Universitare “Shën Klimenti i Ohrit” – thesari i të kaluarës tonë dhe të ardhmes, do të revitalizohet në pajtim me planin prej personave profesionistë, me qëllim të kthimit të dinjitetit të këtij objekti reprezentativ.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle