0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Filloi pagesa për mbrotjen e të drejtave sociale, civile dhe të fëmijëve për korrikun

Prej sot fillon pagesa e të drejtave sociale, mbrojtjes civile dhe të fëmijëve (të gjitha të drejtat në mjete) për muajin korrik të vitit 2021, informon Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle