0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Filloi pagesa e kompensimeve për asistencën sociale, mbrojtjen fëmijërore dhe civile për muajin shkurt

Pagesën e të drejtave për asistencë sociale, mbrojtje të fëmijëve dhe civile për muajin shkurt të këtij viti sot publikoi Qeveria në faqen e saj në Fejsbuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle