0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Filloi ndërtimi i fazës së tretë të projektit për ndërtimin e bulevardit “ASNOM”

Ndërtimi I fazes së tretë të projektit për ndërtim të bulevardit “ASNOM” filloi sot, Bëhet fjalë për fazën e tretë dhe të fundit të këtij bulevardi, aks prej rreth 350 metrave, që ndodhet nga udhëkryqi me bulevardin “Goce Dellçev” e deri tek ura e re “Gjenerali Mihajllo Apostollski” afër Hotelit Rusia, që është në faze përfundimtare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle