0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Filloi mbledhja e Këshillit të Sigurisë

Në Kabinetin e presidentit të shtetit ka filluar mbledhja e 13-të e Këshillit të Sigurisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut ku do të bisedohet për personat nga Afganistani të pranuar në territorin tonë dhe vendosjen e sistemit për menaxhim me kriza.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle