0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Filloi edicioni i dytë i Forumit të Prespës për dialog- konferenca më e madhe ndërkombëtare në vend

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani në brifingun e sotëm me gazetarë e prezantoi edicionin e dytë të Forumit të Prespës për Dialog i cili organizohet nga Ministria e Punëve të Jashtme dhe nën patronazhin e presidentit, Stevo Pendarovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle