0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Filloi dialogu strategjik ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe SHBA-së

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, së bashku me Ndihmëssekretaren e Shtetit për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike, Karen Donfrid, hapën Dialogun Strategjik ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe SHBA-së, i cili po mbahet sot në Ambientet e Departamentit të Shtetit në Uashington.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle