Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Filloi debati treditësh në Parlamentin grek për mocion të votëbesimit të Qeverisë

- Me fjalim të dorëzuesve të kërkesës për mocion të votëbesimit të Qeverisë, deputetët e SYRIZËS Dimitris Zanakopulos dhe Mariliza Ksenojanakopulu, pasdite në Parlamentin grek filluan debat treditësh  për mosbesim të Qeverisë, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle