0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQPolitikë SQ

Filloi debati i përgjithshëm për rebalancin e Buxhetit

Kuvendi, sot, në kuadër të seancës së 47-të, filloi debatin e përgjithshëm ndaj rebalancit të plotësuar të Buxhetit për vitin 2021, ku janë përfshirë edhe tetë amendamentet që u aprovuan nga Komisioni për financim dhe buxhet. Debati mund të zgjasë pesë ditë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle