Botë SQBotë.Portal SQ

Filipinet: Nëntë persona humbën jetën gjatë rrëshqitjes së dheut, përmbytje të shkaktuara nga stuhia Kompasu

Nëntë persona humbën jetën në Filipinet  në rrëshqitjet e dheut dhe përmbytjet e shkaktuara nga reshjet e rrëmbyeshme të shiut si pasojë e stuhisë tropikale Kompasu, kumtoi sot Agjencia Nacionale për Katastrofa.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle