0_Sport,Portal SQBotë SQBotë.Portal SQSport SQ

Filipine: Boksieri legjendar Mani Pakao paralajmëron kandidaturën për president

Pas tubimit të fraksionit politik të partisë qeveritare të Filipineve PDP- Laban, senatori i popullarizuar dhe ish boksieri Mani Pakao sot ka paralajmëruar se do të marrë pjesë në zgjedhjet presidenciale vitin e ardhshëm për shkak të korrupsionit dhe siç tha, raportit “nënshtrues” të presidentit Rodrigo Duterte ndaj Kinës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle