0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Filipçe: Vaksinimi është mënyra e vetme për të ndryshuar pasqyra për pandeminë

Pika për vaksinim në sallën e vogël në QS Boris Trajkovski filloi me punë prej herët në mëngjes. Qytetarët të cilët dëshirojnë të vaksinohen mund ta bëjnë atë pa termin të caktuar. Në poliklinikat e tjera në Shkup dhe në të gjitha pikat në vend vazhdon të zhvillohet vaksinimi dhe rivaksinimi I qytetarëve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle