0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Filipçe: Trendi i rritjes së numrit të të sëmurëve është duke u reflektuar edhe në spitale

Sot patëm takim koordinues me drejtorët e më shumë klinikave dhe spitalit të Tetovës dhe spitalit të fëmijëve Kozle në Shkup, në të cilin shkëmbyem informacione në pjesën e valës pacientëve në ambulancat dhe pacientët për hospitalizim, me qëllim që në kohë të ndërmerren të gjitha hapat dhe punët të cilat duhet të bëhen pasi siç duket jemi në fillim të një vale të re, informoi Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle