0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Filipçe takon kolektivin kirurgjikal dhe drejtorin e SPQ “8 Shtatori”: Gjendet zgjidhje e përkohshme për programin operativ për javën e ardhshme

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe pasditën e sotme ka realizuar takim me përfaqësues të kolektivit kirurgjikal të Spitalit të përgjithshëm të qytetit “8 Shtatori” dhe drejtorin e spitalit dr. Hristian Kostov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle