0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Filipçe: Rreth 1000 të hospitalizuar, presion më i madh në spitalet në Tetovë dhe Gostivar

Në shtet ka gjithsej rreth 1000 pacientë të hospitalizuar, Më të ngarkuara edhe më tutje janë spitalet në Tetovë, Gostivar, pjesërisht në Kërçovë, Strugë dhe Ohër, deklaroi sot ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle