0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Filipçe: Qytetarët janë para zgjedhjes ose të bëjnë test PCR që do ta paguajnë vet ose të vaksinohen falas

Masat që i propozon Komisioni për Sëmundje Infektuese, si trup këshilldhënës i ministrit të Shëndetësisë, janë tërësisht të qëndrueshme. Qëllimi është të ruhet gjendje epidemiologjike relativisht stabil dhe të rritet interesimi për vaksinim, theksoi ministri Venko Filipçe në pjesëmarrjen e mbrëmshme në emisionin "360 Gradë".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle